HÍRLEVÉL
Legfrissebb hírek
SZÉP kártya elfogadóhely

Minősített erdei iskola

Minősített erdei iskola programjaink:
Mogyoróhegyi erdei iskola kicsiknek
Mogyoróhegyi erdei iskola nagyoknak
Minősített erdei óvoda

Minősített programjaink:
Mogyoróhegyi erdei óvoda kicsiknek
(5-6 éveseknek)
Mogyoróhegyi erdei óvoda nagyoknak
(6-7 éveseknek)
Állatbarát szálláshely
Ideális szálláshely kutyával érkező vendégeinknek! Ne hagyja otthon kedvencét!

HungaryCard

10% kedvezmény a szállásdíjból!
Jurta Kemping
Jurta Kemping - Visegrád
Kedves Látogatóink!
Kempingünk 2016. május 1-től várja vendégeit!
Faházas szálláshelyünk egész évben igénybe vehető!

A Dunakanyar egyik legszebb természeti környezetében, Pest megyében a Pilisi Parkerdő Zrt. Visegrádi Erdészetének gondozásában található a Jurta Kemping. A Visegrádon található kemping idén is nagy szeretettel várja az aktív pihenésre és kikapcsolódásra vágyókat május 1-től szeptember 30-ig.

A kemping elhelyezkedése nemcsak idegenforgalmi, hanem festői jelentőségű természeti környezettel bír. Budapesttől mintegy 40 kilométerre található. Szentendre és Esztergom felől a 11-es számú főközlekedési útról közelíthető meg.
A kemping adottságait nézve remek lehetőséget kínál a sátorozók, kempingezők, osztálykirándulások táborozásaira, családok, csoportok szórakozására.

Az ide látogató Vendégeink számtalan lehetőségek közül választhatnak a hasznos időtöltés céljából. A Duna közelsége, valamint a csodaszép történelmi városok, települések nevezetességei élményekben gazdag, hasznos programokat biztosítanak.

A kempingben megszállni vágyó vendégeket, kedvenceiket, háziállataikat is magukkal hozva szeretettel várjuk és fogadjuk.

Bejelentkezés, információ:
Kozsa Csaba
Mobil: 20-399-7002
Email: emh1988@gmail.com

Recepció a büfében található!

A Jurta Kempingbe az alábbi regisztrációs lap kitöltésével foglalhatja le az Önnek megfelelő időpontot, illetve tájékozódhat a kemping  Házirendjéről és Árlistájáról.

További képeket Galériánkban talál a Jurta Kempingről.